Кавомашина Necta Koro Prime Fresh Milk



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кавомашина Necta Koro Prime – багатофункціональний пристрій для приготування кави та інших напоїв на основі еспресо. Вона відрізняється високою продуктивністю, що дозволяє широко використовувати її у сфері громадського харчування. Щоб запустити потрібну програму, достатньо натиснути кнопку, і вся важлива інформація відобразиться на дисплеї. Його розміри дозволяють відображати зображення, що спрощує експлуатацію пристрою.
Кавомашина Necta стане прикрасою будь-якого інтер'єру, завдяки своєму стильному зовнішньому вигляду та простоті. Вона гарантовано принесе ще й естетичне задоволення під час приготування напоїв.
Характеристики:
Кавомашина Necta стане прикрасою будь-якого інтер'єру, завдяки своєму стильному зовнішньому вигляду та простоті. Вона гарантовано принесе ще й естетичне задоволення під час приготування напоїв.
Характеристики:
- - прямий вибір 8 напоїв;
- - вбудована кавомолка з регулюванням ступеня помелу;
- - регулювання по висоті вузла видачі кави;
- - дозування кави на порцію;
- - сенсорні кнопки з LED-підсвіткою;
- - можливість закачування води з водопроводу та бутля;
- - автоматичний вбудований капучинатор;
- - робота з питним молоком;
- - напруга / живлення - 220-400 В / 50-60 Гц;
- - споживча потужність - 2030 Вт;
- - місткість контейнера для кави в зернах - 0,76 кг;
- - місткість контейнера для шоколаду - 1,5 кг;
- - рекомендована кількість чашок за добу - 80 шт.;
- - габарити (ШхВхГ) - 330х620х530 мм;
- - вага - 28 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Necta |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг кг |
| Висота | 620 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Потужність | 3240 Вт |
| Ширина | 330 мм |
- Ціна: 152 806,50 ₴


