Кавомашина Saeco Royal Plus3



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Продуктивна напівпрофесійна автоматична кавомашина середнього класу з лінійки Saeco Royal 2020 року. Позиціонується як модель класуOut Of Home, яку можна використовувати в малому або середньому офісі, невеликому барі, міні-готелі або салоні. Автоматична кавомашина Saeco New Royal Plus оснащена системою самоочищення та знімним блоком заварювання, що дозволяє підтримувати її в гігієнічній чистоті.
Характеристики:
Характеристики:
- - Двоконтурна гідравлічна система.
- - Електронна попередня інфузія.
- - Ручне налаштування помелу (7 рівнів).
- - Ручне регулювання міцності кави (6 рівнів).
- - Кавомолка зі сталевими конічними лезами.
- - Регулювання висоти дозатора
- - Незалежна форсунка для гарячої води.
- - Наявність капучинатора за допомогою якого можна готувати напої з молоком.
- - Обсяг резервуара для води 2,5 л.
- - Ємність контейнера для кави 600 г.
- - Ємність контейнера для відпрацьованої кави 18 порцій.
- - Тип кави зерновий.
- - Вбудована кавомолка.
- - Напруга/живлення 220-240-120 В /50-60 Гц.
- - Потужність 1,4 кВт.
- - Розміри апарату (ШхВхГ) 280x398x460 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeco |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 398 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Потужність | 220-240-120 В /50-60 Гц |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 27 175,50 ₴


