Кавомашина Jetinno JLTT-P





|
Витончений та стильний дизайн
Оснащена 14-дюймовим сенсорним екраном, який служить одночасно зручним меню та привабливою рекламною платформою машини. |
|
![]() |
Різноманітність напоїв
Завдяки контейнеру для зерен та трьом контейнерам для порошку кавомашина забезпечує різноманітність у приготуванні напоїв, дозволяючи задовольняти різні переваги та потреби своїх клієнтів. |
|
Видатна продуктивність кави Кавомашина Jetinno JLTT-P пропонує каву, якість якої перевершує всі очікування. Це можливо завдяки професійній кавомолці Ditting та системи еспресо високого тиску JETINNO. В результаті чого виходить насичена, ароматна та винятково якісна чашка кави. |
![]() |
|
Сценарій застосування |
|
![]() |
|
|
Характеристики кавомашини Jetinno JLTT-P |
|
|
|
Стандартні кольори для замовлення: у чорному кольорі.
*Кавомашина тестується на заводі, можлива наявність води та слідів кави.
- - можливість встановлення збільшених бункерів для розчинних інгредієнтів, що дозволяє збільшити обсяг використовуваних продуктів до +30%;
- - можливість встановлення брівера для заварювання листового чаю (встановлюється замість одного контейнера для розчинних інгредієнтів);
- - можливість встановлення брівера для приготування фільтр-кави (встановлюється замість брівера еспресо);
- - встановлення окремого носика подачі гарячої води (метал);
- - сенсор руху (активація робочого меню при наближенні клієнта);
- - індивідуальний колір кавомашини (необхідна мінімальна кількість замовлення).
Кавомашина Jetinno JLTT-P призначена для використання в сегменті Coffee To Go, у кав'ярнях та ресторанах, бістро, на АЗС з дуже високою прохідністю, у великих офісах.
Купити кавовий апарат Jetinno JLTT-P можна на сайті онлайн, через форму замовлення, або по дзвінку нашому менеджеру, після докладної консультації. При покупці надаємо інструкцію користувача і деталювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jetinno |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Торгові магазини |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 кг кг |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Потужність | 230 В |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 153 918 ₴






