Кавомашина Jetinno JL28






|
Автоматична система подачі стаканів Кавомашина Jetinno JL28 може похвалитися інноваційним модулем автоматичної подачі стаканчиків, який революціонізує процес купівлі кави, роблячи його простим та зручним.
|
|
|
Поліпшена герметичність
Наявність дверцят з ручкою для дозатора напоїв дозволяє покращити герметизацію кавомашини, зберігаючи її чистоту. |
|
Різноманітність напоїв
Оснащена універсальним відділенням для кількох порошків. Завдяки чотирьом спеціальним контейнерам для порошку машина здатна створювати різноманітні комбінації кави. |
![]() |
|
Сценарій застосування |
|
![]() |
|
|
Характеристики кавомашини Jetinno JL28 |
|
|
|
Стандартні кольори для замовлення: в сірому або в чорному кольорі.
*Кавомашина тестується на заводі, можлива наявність води та слідів кави.
Опціонально (під замовлення) можна розглядати:
- - можливість встановлення збільшених бункерів для розчинних інгредієнтів, що дозволяє збільшити об'єм використовуваних продуктів до +30%;
- - можливість встановлення брівера для заварювання листового чаю (встановлюється замість одного контейнеру для розчинних інгредієнтів);
- - сенсор руху (активація робочого меню при наближенні клієнта);
- - індивідуальний колір кавомашини (необхідна мінімальна кількість замовлення).
Кавомашина Jetinno JL28 призначена для використання в сегменті Coffee To Go, в кав'ярнях і ресторанах, бістро, на АЗС з дуже високою прохідністю, у великих офісах.
Купити кавовий апарат Jetinno JL28 можна на сайті онлайн, через форму замовлення, або по дзвінку нашому менеджеру, після докладної консультації. При покупці надаємо інструкцію користувача і деталювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jetinno |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Торгові магазини |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 кг кг |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Потужність | 230 В |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: 147 561 ₴







