Самокат розкладний Tour Tour05-black





TOUR - перший в світі складаний самокат!
Складається і розкладається за 5 секунд!
Витримує 100 кг навантаження! А важить всього 3 кілограми!
TOUR - кращий інноваційний складаний самокат. У 2015 році він отримав золоті медалі на Виставці винаходів і нової продукції в США і на Міжнародному ярмарку винаходів в Південній Кореї.
Самокат легкий, займає мало мескладивается, його можна покласти в спеціальний рюкзак і носити з собою. Він легкий і займає мало місця.
Самокат об'єднав в собі функціональність, малу вагу і безпеку. Він незамінний, коли немає іншого транспорту. Він може замінити міський транспорт, виручити в дорожній пробці і просто розважити.
Самокат пройшов сертифікацію Американського національного інституту стандартів ASTM F226, а також відповідає Європейському Стандарту EN 14619 - клас А (100 кг).
Підшипник відповідає стандарту ABEC 7. Колеса забезпечують твердий відскік.
У наборі: самокат, рюкзак, інструкція.
Виробник: Raysen Co., LTD, Південна Корея.
Матеріал: алюміній, поліуретан.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raysen Healthcare Products |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 3 кг |
| Вікова група | Без обмежень |
| Висота рульової стійки | 102 см |
| Діаметр колеса | 125 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 4 990 ₴



