Кавомашина Necta Karisma


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кавомашину Necta Karisma виготовили для потреб готелів. ЇЇ основна функція – висока продуктивність, що дозволяє машині готувати до 200 чашок ароматного напою за годину. Кавомашина Necta Karisma пропонує широкий вибір напоїв, які конкурують за смаком приготовлених бариста. Necta Karisma має сучасний та елегантний дизайн, чудову продуктивність та сенсорний інтерфейс, який інтуїтивно зрозумілий з першого погляду.
Necta Karisma - це ідеальне рішення для кафе, барів, готелів, ресторанів. Збалансований обсяг кавових контейнерів та інгредієнтів дозволяють безперервно готувати напої стабільно високої якості протягом усієї робочої зміни.
Характеристики:
Necta Karisma - це ідеальне рішення для кафе, барів, готелів, ресторанів. Збалансований обсяг кавових контейнерів та інгредієнтів дозволяють безперервно готувати напої стабільно високої якості протягом усієї робочої зміни.
Характеристики:
- - автоматичний вбудований капучинатор;
- - прямий вибір 2 напоїв;
- - наявність 2-х контейнерів для кави в зернах;
- - наявність 1-го контейнера для розчинної продукції;
- - роздільні системи пар і води, підігрів чашок;
- - регулювання по висоті вузла видачі кави;
- - сенсорний дисплей 7 ";
- - підключення до водопровідної мережі або окремого резервуару;
- - ємність контейнера для кави в зернах: 1,2 кг, шоколад - 1,8 кг;
- - бойлер - 3 шт.;
- - потужність: 3150 Вт.;
- - напруга: 220 В / 400 В;
- - габарити (ШхВxГл): 400x750x550 мм;
- - вага: 65 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Necta |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 65 кг кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 352 390,50 ₴


